Dlouhodobý pronájem vozu

Nemáte dočasně váš vůz k dispozici a nutně ho potřebujete? Pokud ano, tak si nepůjčujte vůz od kamarádů a rodiny, ale radši navštivte autopůjčovnu Praha, kde si vyberete vůz, který vám vyhovuje, a navíc je pojištění. Nemusíte tak mít strach, že rozbijete vozidlo, které patří rodině a budete z toho mít špatné vztahy. Autopůjčovny jsou tu od toho, aby vám v této situaci pomohli a poskytnou vám vůz na dlouhodobý i krátkodobí pronájem.

autopůjčovna praha

Tato autopůjčovna není jen tak ledajaká autopůjčovna, ale je léty prověřená. Díky dlouhé tradici na trhu si získala mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nim neustále vracejí. Firma se řídí hlavně zákazníkem a k tomu také přizpůsobuje svoje služby. K pronájmu tam můžete dostat nejrůznější výhody, které můžete v případě pronájmu využít. Řeč je to dětské sedačce, zimních řetězech na hory či dálniční známka pro Českou republiku. Další výhodou, kterou ocení snad všichni je platba kartou. V případě, že potřebujete automobil hned, tak nemusíte chodit vybírat peníze, ale stačí zaplatit kartou. Auto vám navíc v okolí Prahy přivezou a nemusíte se tak nikam hrnout hromadnou dopravou.

autopůjčovna praha

Na internetových stránkách si můžete přečíst všechny podrobnosti ohledně pronájmu a také výhod, které můžete pronájmem získat. Každý automobil má samostatný ceník, kde jsou rozepsány ceny podle délky pronájmu. Musíte však počítat s tím, že ceny jsou bez DPH. Jakmile vůz dostanete, tak nemusíte hned tankovat, všechny vozy jsou totiž s plnou nádrží a můžete tak ihned vyrazit. S plnou nádrží se však vozy i vracejí a je tak potřeba po skončení pronájmu natankovat do plna. Pokud tedy z nějakého důvodu, ať už je to porucha či ztráta vozu nemáte automobil, tak se obraťte na tento pronájem v Praze. Ihned s vámi začnou situaci řešit a obratem budete mít náhradní vůz s plnou nádrží a můžete vyrazit.