Půjčky a finance

Určitě se stávalo i v daleké minulosti, že si lidé něco půjčovali. Někdy na věčnou oplátku, ale někdy již šlo o seriózní věci. Jistě, půjčení kastrolu na udušení kusu masa se jako půjčka sice počítat musí, ale nevrácení onoho předmětu by asi soudní dohru mít nemohlo. Což již dnes není zase takový problém.

Většina bank, tedy vlastně všechny chtějí nějaké záruky ještě dříve, než peníze půjčí. Můžeme na to nadávat nebo si z toho dělat legraci, ale prostě to tak je. Vy byste přece také nepůjčili větší částku peněz někomu, koho neznáte. Tak vidíte.

bankovky

Nuže, ještě zpět k tomu hrnci. Nevrácení by u soudu nekončilo pro malou hodnotu půjčené věci. My se zde však v tomto článku však budeme bavit o částkách šestimístných, takže je to o něčem zcela jiném.

Soudní dohrou by mohla skončit půjčka, kde byl použit nějaký švindl. Podvod, podraz a tak podobně. Paragraf, který o něčem podobném hovoří říká, že pokud někdo zneužije neznalosti druhého a tak podobně. Většinou se zfalšují nějaká potvrzení, https://www.unicreditbank.cz/content/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty/o-bance/formulare/hypoteky/PoP_hypo_7.11.2016.pdf přičemž jednoznačně vede to o výši příjmu. Pokud se na to přijde, jdete bručet a ani si neškytnete.

mince

Proto je lépe jednat s takovou firmou, nebo také společností, která na takových potvrzeních nestaví celou půjčku. Asi se otážete, zda někdo takový existuje. Samozřejmě, že ano, jinak bych to celé tady nepsal. Ona zde u nás přece jen existuje společnost, která papíry nebere až tak přísně a její prioritou je rychlost poskytnutí úvěru.

Celá záležitost pak nese název americká hypotéka bez dokládání příjmů. A není za tím nic ukryto. Skutečně stačí zavolat a poslechnout si, co všechno je potřeba pro poskytnutí úvěru. Že nevíte telefonní kontakt. No to nic, ten najdete přímo zde v článku. Jen musíte kliknout na odkaz, který je uveden výše. Zde najdete vše, co potřebujete, plus další spousty informací. Další postup je už jen čistě a vás.