Bazénové příslušenství

Konečně jste se odhodlali a koupili jste dětem bazén o který tak dlouho stály? Pokud ano, tak si připravte pevné nervy, protože o bazén je potřeba se neustále starat. Začíná to vykopáním díry, do které bazén usadíte, vypískování podkladu, geotextílie a následně usazení bazénu. Ovšem ani tady to nekončí, dále je potřeba připravit filtraci a také nachystat zahradní hadici, díky které bazén naplníte. Nezapomeňte koupit také schůdky do bazénu a chemii, kterou během celého léta budete potřebovat. Jakmile budete mít bazén napuštěný a filtrace pojede na plné obrátky, tak je potřeba se zaměřit na další příslušenství, které se vám může k bazénu hodit.

teploměr do bazénu

Mezi další příslušenství patří bezesporu krycí plachta na bazén a také bazénový vysavač. Tyto dvě věci jsou podstatnou části bazénu, pokud si chcete ušetřit práci s čištěním. Ovšem vždy záleží na tom, jak moc velký bazén máte, nebo kolik času máte. Jestliže vás čas netíží a čištění bazénu vás baví, tak si vysavač nemusíte kupovat, ale bohatě vám bude stačit síťka na hmyz, kterou napadaný bordel vytaháte. Samozřejmostí je, že jako hlavní čistit funguje filtr, který zachytí i ty nejmenší nečistoty.

teploměr do bazénu

V případě, že všechno příslušenství výše už máte, se můžete zaměřit na drobnosti, které by neměli u bazénu chybět. Jedná se o teploměr do bazénu či bazénový plovák, do kterého se vkládají chlorové tablety. Plovák je velmi využívaná věc a v bazéně či vířivce by neměl chybět. Teploměr je spíše malou vychytávkou, na kterou však nedá dopustit hodně lidí. Většina z nás se jako první podívá na teplotu vody a až poté se rozhodne, zde je dost teplá. Teploměry mohou mít nejrůznější tvary a mohou mít i dětské motivy. Pokud toto všechno příslušenství máte, tak jste zaručeně vybaveni na další sezónu a nemusíte během ní nic dokupovat. Pokud by vám i tak něco scházelo, tak se obraťte na firmu chlorito, kde všechno dokoupíte.