Lehký a snadný přesun vašeho miminka

Jestliže se rozhlédneme po ulicích ve větších městech, http://www.enviweb.cz/110167 můžeme si všimnout, že jeho chodníky brázdí tolik druhů kočárků, že člověku jde hlava kolem, pokud se zrovna ocitá v situaci, že je nastávajícím rodičem a řeší otázku výběru právě nového kočárku pro jeho ještě nenarozené dítko. Je to opravdu docela fuška vybrat takový, aby vám vyhovoval, byl úměrný výšce vaší postavy, ale aby vyhovoval i mamince nebo druhému rodičovi, aby byl zabezpečen proti všemu nepříznivému z okolí, a aby zároveň vypadal i designově dobře.

maminka

Dnes je už samozřejmostí, že se u většiny kočárků dočkáme předních otočných koleček, díky kterým je manipulace s kočárkem o tolik snadnější, než tomu bylo dříve, kdy se muselo všelijak nastavovat, točit a najíždět nešikovnými způsoby. Moderní kočárky disponují i nastavitelnými rukojeťmi, takže žádný rodič jakéhokoli vzrůstu není nijak omezen, aby se ke kočárku musel předklánět nebo naopak, aby pro něj bylo řízení kočárku příliš vysoko. Samozřejmostí jsou také brzdy, kvalitní látky kočárku, které většinou disponují už ochrannými faktory proti nežádoucímu a nezdravému UV záření, dále také hliníkové rámy, které jsou spolehlivé a zároveň lehké jako pírko, takže se vám to na váze kočárku nijak neodrazí, dole máte většinou také solidní „zavazadlový“ prostor na případné nákupy a tak dále.

chlapecek

Při výběru kočárku si můžete vybrat mezi kočárky, které mají tvrdá kola, a která budou vhodnější do ulic města nebo s kolečky nafukovacími, které si zase lépe poradí s terénem třeba v lese nebo někde na polních cestách. Dále je velice praktické, že si dnes můžete pořídit rovnou dvojkombinace nebo trojkombinace, což znamená, že v rámci jednoho kočárku máte jeden hliníkový rám a nahoře jenom přehazujete korbu, sportovní kočárek nebo případně cestovní autosedačku. Doporučujeme vám kombinovaný kočárek Riko naturo ecco, který se může chlubit moderním designem a vším, co jsme výše vyjmenovali.