Výhody legín s vysokým pasem

Legíny se staly součástí šatníku mnoha žen i malých dívek. A není se čemu divit. Jsou totiž velmi praktické, pohodlné a prostě nepostradatelné. Jak je jednou vyzkoušíte, tak většinou pochopíte v čem je to jejich kouzlo. Díky různým materiálům, ze kterých jsou legíny vyráběné se dají nosit jak v létě, tak i v zimě. V zimě příjemně hřejí díky merino vlně a dalším materiálům. Lze je tak nosit i v té největší zimě a bude vám v nich tepleji více, než v běžných kalhotách. Naopak v létě lze vzít legíny z chladivých materiálů a tyto legíny se skvěle hodí i na sport.

Na sport jsou vhodné třeba černé legíny s vysokým pasem, které právě díky vysokému pasu dobře drží na těle, nikde nesjíždějí a při sportu ani nepocítíte, že je máte. Nikde vám nebude nic překážet, škrtit, pnout a padat. Jsou tak vhodné na většinu sportů. Ale legíny s vysokým pasem se hodí i pro těhotné, které mají speciální náplet v pase. Anebo i v zimě jsou tyto legíny skvělou volbou, protože krásně zahřejí u žen místa, která je třeba udržovat v teple.

legíny na sport

Díky různému zpracování, různým střihům, barvám a vzorům jsou legíny vhodné jak na doma, tak do práce i na běžné nošení. Lze je totiž dobře kombinovat s dlouhými halenkami, košilemi, šaty, sukněmi, šortkami, ale dobře se nosí i k dlouhým svetrům a kardiganům. Díky tomu se dají skvěle zamaskovat nedostatky a naopak zvýraznit přednosti. Legíny tak sluší každé postavě. Protože při vhodné kombinaci naopak zvýrazní ženské křivky a působí velmi žensky.

černé legíny

Legíny jsou praktické i do společnosti k šatům. Když máte děti nebo se necítíte dobře v kratších šatech, pak si pod ně můžete vzít legíny a hned se budete cítit komfortněji. Jsou takto vhodné i pro dívky do školky a školek při chladnějších měsících. Legíny se vyrábí také ve velmi veselých barvách velmi zajímavých vzorech, což ocení právě dívky, ale určitě i mnoho žen. Nebo naopak můžete zvolit černé, šedivé či tlumené barvy legín, které budou decentní, a k nim můžete vzít zas naopak výrazný top.