Relaxace u moře

Vždycky jsem ráda cestovala tam, kde si nejlépe odpočinu. A nevím jak vy, ale já si vždycky nejlépe odpočinu tam, kde je teplo moře a písek. Já mám opravdu ráda moře. Nejraději cestuji právě k moři, kde je taky velice příjemný písek. A moc ráda vzpomínám na tu dobu, kdy jsem s rodinou jezdila k moři, a hlavně do Chorvatska anebo Bulharska. Moc se mi líbil písek, který vždycky působil jako přírodní pedikúra. Tohle říkala taky vždycky moje maminka, takže když jsme byly spolu u moře, tak jsme šly do písku, abychom si obrousily starou kůži na nohou. Byla to vážně zábava a mohu vám to doporučit.

Ráda jezdím k vodě.

Nebo si nechte ošetřit nohy rybičkami, které vám zase kůži okoušou. kamkoliv k vodě budete cestovat, tak tam vždy najdete nějakou péči, která by se vám mohla líbit. Myslím si, že tohle je opravdu asi příjemné pro každého. A tak jsem si řekla, že když budu stále cestovat a budu cestovat někam, kde jde písek, tak to bude pro mě jedině výhodné. Navíc taky dávám přednost tomu, kde je opravdu méně lidí. Protože opravdu nemám ráda takovou dovolenou, kde je hlava na hlavě. Tohle mě vždycky vadilo u nás na veřejném bazénu ve městě. Vždycky, když jsem šla v létě na bazén, tak tam byla opravdu hlava na hlavě, že se tam nedalo ani hnout.

Líbí se mi Itálie a Bulharsko.

A i když jste se tam krásně osvěžili v bazénu, tak potom na souši jste se nemohli ani pohnout, protože všude byli lidé anebo jejich děti. Jako mraveniště! Tak jsem si řekla, že někdy si udělat nějaký výlet na samotu, kde je příjemné moře, kam taky nejlépe vycestovat, je prima. Protože člověk si musí taky odpočinout od všeho stresu. Takže hledám taky někde taková odlehlá místa, kde jsem jenom já a kam si vezmu svého přítele. A myslím si, že i dva zamilovaní lidé potřebuji čas od času někam vycestovat, aby je nikdo nerušil, aby třeba byli jenom dva dny sami a užívali si sami sebe. A myslím si, že cestování třeba někam do exotické země taky podpoří jejich vztah a okořením to všem celý život.