I sklenáři potřebují dobře zpracovaný web

Sklenářství je jednou z profesí, na kterou se mnohdy zapomíná, přitom jde o nesmírně záslužnou a důležitou činnost, bez níž se neobejde prakticky nikdo z nás. Výroba skla a porcelánu je v České republice tradiční a kromě běžných předmětů v domácnosti se také jedná o výrobky užitné hodnoty ve formě okenních tabulí a výloh prodejen a obchodních domů. Dokážete si představit, že byste procházeli napříč městem po pěší zóně a namísto vystavených výrobků v prosklených vitrínách byste tu pouze míjeli omítnuté zdivo? Anebo namísto oken byste měli v bytě uzavřený bunkr, kde by se muselo svítit umělým světlem i v průběhu dne? Takovéto úvahy jsou někdy dokonce až směšné, a proto bychom si měli profese sklenářů vážit podobně, jako např. hasičského záchranného sboru.

rozbité okno

Sklenáři pohotovost

Co budete dělat, když vám nedopatřením odlétne od silnice zpoza kola automobilu kámen přímo do okna a to se roztříští na tisíc kousků? Anebo vám nechtěně kopnou kluci z ulice fotbalový míč přímo do okna v obýváku a dopadne to podobně? Pokud se to stane v létě, teoreticky lze posečkat do druhého dne třeba přes noc a pak začít shánět nějakého šikovného sklenáře, jenže pokud se okno rozbije v zimě, při teplotách pod nulou, není to legrace. Tehdy se vám budou hodit sklenáři, kteří zajišťují výjezd v rámci pohotovosti, a zasklívají okna prakticky na počkání.

vyhledávač Google

Web pro sklenáře

Sklenářské služby a zejména ve formě pohotovosti dnes lidé vyhledávají i na Internetu. Jestliže chce tedy sklenář ve své činnosti uspět, měl by věnovat pozornost i tomuto informačnímu zdroji. V první řadě by měl být web zpracován důsledně po obsahové stránce s nabídkou služeb a možnostmi, které zákazníci v souvislosti s tím mají, a pak bychom neměli zapomínat ani na e-shop-rychle SEO. SEO se postará o to, aby lidé při vyhledávání klíčových slov z tohoto oboru nalezli vaše webové stránky v popředí a mohli si u vás potřebné služby objednávat. Jestliže se však SEO pro Prestashop zanedbá, váš web může upadnout v zapomnění, a protože vás lidé jednoduše na internetu neobjeví, nedozví se, že nějaké sklenářské služby vůbec nabízíte.