Udělejte svým blízkým radost zážitkem

Klasické „hmotné“ dárky jistě dostává i dává každý z nás. A to nejen na Vánoce, ale i na narozeniny, svátky či při příležitosti různých výročí. Po letech už začne být vymýšlení stále nových dárků náročné. Když se s někým znáte už roky a dáváte si dárečky často, tak vám po čase dojde fantazie. A dávat to stejné co loni nebo před loni, není úplně ideální.

dárek

Proto můžete svým blízkým na Vánoce nadělit nejen krabice plné svíček a vánočních ponožek, ale i krásný zážitek. Výlety si stejně každý pamatuje déle než hmotné dárky, které našel pod stromečkem. Navíc tak posílíte i vztahy a vytvoříte si nové zážitky, na které budete moci ještě dlouho vzpomínat. Jak se říká, tak zážitky vám nikdo nevezme. Jaký zážitek nebo výlet ale vybrat? Máme pro vás tip na krásný a moderní ski areál, kam můžete vyrazit s celou rodinou nebo s přáteli. ski Dolní Morava je krásný horský areál, který nabízí letní i zimní pohyby. Můžete si vychutnat krásnou přírodu Orlických hor a společně si zasportovat.

kluk na lyžích

V horském resortu Buková hora najdete čtyři různé sjezdové trati, takže lyžaři se nudit zaručeně nebudou. Mezi nimi najdete i dvě nejdelší sjezdovky v celých Orlických horách. Moderní areál disponuje novou čtyřsedačkovou lanovkou, která vám zajistí maximální pohodlí díky vyhřívaným sedačkám. Navíc tak předejte nastydnutí nebo jiným nemocem, které bývají nepříjemnou součástí zimních sportů. Pokud využijete Vánočního předprodeje skipasů, tak navíc získáte i malý dárek v podobě gastro voucheru. Občerstvení je jistě nedílnou součástí každého krásného lyžařského zážitku. Jestli ale nejste milovníci zimních sportů, možná se naopak rozhodnete pro letní či jarní pobyt. Potom můžete navštívit Mini Bikepark Bukovka nebo využít programu doprovodných akcí. Orlické hory nabízí v každém ročním období krásné trasy na pěší túry.