Jak se donutit jít cvičit?

Pohyb by se měl stát běžnou součástí našeho života. A je v podstatě jedno jaký. Každý pohyb se totiž počítá. Důležité je, abyste si našli to, co vás baví. Ale i když takový sport najdeme, každodenní únavné povinnosti nás odrazují od toho, abychom splnili svoje předsevzetí, a chodili cvičit opravdu pravidelně a pilně. Co by nás mohlo motivovat?

Kupte si permanentku

Tento způsob zkouší ročně mnoho lidí, a především v čase po Novém roce, kdy touží shodit kila, která nabrali o Vánocích. Ale opravdu to funguje. Permanentky jsou docela drahé, a proto nikdo nechce ztratit peníze, které do ní vložil tím, že ji nebude využívat. Permanentku si můžete koupit na skupinová cvičení, do fitness center nebo do nějakého sportovního kroužku pro dospělé. Záleží na tom, co vás bude bavit.

box

Rezervujte si svou lekci předem

Spousta skupinových cvičení si můžeme zarezervovat přes online rezervační systém. Ten je výhodný nejenom pro zákazníky, ale i pro samotná sportovní centra, která lekce pořádají. Mají tak alespoň přehled o tom, kolik cvičících na danou lekci přijde. Rezervace bývají v mnoha případech závazné v tom smyslu, že pokud se neodhlásíte a lekci nenavštívíte, musíte zaplatit poplatek, jako byste na lekci byli. Většinou to funguje skrze karty daného centra, přes které se i do daného systému přihlašujete a rezervujete si vybrané lekce.

cvičení

Sledujte svou progres

Nic vás nenakopne tak, jako když vidíte, že vaše snažení přináší ovoce. Ať už se snažíte zhubnout, přibrat, vybudovat svalovou hmotu nebo vyrýsovat některé křivky, své úspěchy si pečlivě zdokumentujte a vždy, když se vám nebude chtít cvičit, si připomeňte, jaký progres jste již udělali. Výsledky si můžete zaznamenat pomocí vážení, měření různých částí těla a podobně. Nejlepší jsou ale fotografie před a po. Ty právě nejvíc ukážou, jaký pokrok jste udělali. Dejte si tyto dvě fotografie přes různé aplikace k tomu určené vedle https://www.fitness-24.cz/chci-zhubnout/ sebe, aby rozdíl co nejvíc vynikl.