Pergola na zahradu


Byla jsem opravdu ráda, když se můj přítel rozhodl, že opravíme a zvelebíme naši zahradu. Protože máme velký dům, který jsme rekonstruovali čtyři roky. Ono by to bylo sice dříve, ale nebyly na to opravdu peníze, takže jsme všechnu rekonstrukci našeho velkého domů dělali postupně. Bylo to pomalé, ale zase funkční. Máme opravdu to, co jsme si přáli. A máme krásné místnosti. Taky tam máme dvě krásné dětské v místnosti, takže čekáme pouze už jenom na přírůstky do naší rodiny. A taky jsem ráda, že konečně se přítel rozhodl, že oba dva společně upravíme naši zahradu, aby se nám tam líbilo, protože e v budoucnu máme taky tam v plánu koupit bazén a krásný zahradní nábytek z ratanu. Ale přítel nyní chtěl pergolu. Musím říct, že tohle mě vůbec nenapadlo. Potom, ale když jsem se zamyslela, tak to může být vlastně prima.

Mám ráda na pergole květiny.

Pergola je opravdu úžasná a je to dobrý nápad. My jsme ji vlastně měli, když jsem ještě byla malé dítě. Vzpomínám si, jak můj otec koupil pergolu. On koupil nějakou část pergoly, kterou potom přimontovat někam na zahradu a kousek dostavil. Koupili jsme taky takové závěsy, takže na nás vůbec nefoukalo. A bylo super, že přítel chtěl pergolu takovou, u které jde stahovat střecha.

Krásná dřevěná pergola.

Tohle je naprosto ideální, protože v létě se tam můžu v pergole opalovat, když ale bude pršet, tak stáhnu střechu na pergolu a je to pak v suchu. A pokud i vy máte v plánu koupit nějakou pergolu, tak se koukněte na webové stránky pergoly-trutnov.cz. A najdete tam třeba například taky zahradní altány anebo další dřevěné pergoly. A to všechno na webových stránkách, kde firma sídlí. A je v Trutnově. Myslím si, že si jistě vyberete, protože pergoly jsou v poslední době velmi populární. Nebo už máte pergolu https://www.pergoly-trutnov.cz/drevene-pergoly-zahradni-altany doma na zahradě? Mě se to moc líbí, hlavně když je na pergole mnoho květin, ty miluji.