Chcete, aby se vaše děti rády hýbaly?

Děti milují pohyb
Pohyb je pro děti přirozenou součástí vývoje. Neustále někde běhají a zkouší si nové pohyby, nové kroky, postoje – zkrátka se zastaví jen na jídlo a na spaní. Děti jsou velmi živé, a je třeba jim dopřát bohatý program, který zahrnuje právě pohyb. Mnoho rodičů to řeší tím, že své děti berou na hřiště, kde si vyhrají s ostatními dětmi. Jenže dochází na hřiště vyžaduje čas a en rodiče nemají pokaždé, když si dítě usmyslí, že tam chce jít.

dětské hřiště

Pro tyto případy je dobré doma mít dětské hřiště. Pokud máte dům se zahradou, máte napůl vyhráno. U nás najdete kvalitní hřiště s mnoha prvky, které vaše děti zabaví na dlouhé hodiny. Všechny typy dodáváme v demontu, a vy si je podle přiloženého návodu jednoduše smontujete tam, kde chcete hřiště mít. Pokud si netroufnete na montáž svépomocí, rádi vám jej smontujeme my – stačí si zažádat.

Masiv je základ
Aby byla hřiště bezpečná a mohla se použít pro aktivity malých dětí, vyrábíme jej en z kvalitního masivního dřeva. Prvky jsou tak stabilní, odolají i počasí, a budou hezky vypadat i za několik let. Je totiž ošetřeno impregnací, která ho ochrání. Všechna hřiště jsou vyrobena v souladu s bezpečnostními předpisy a splňují všechny požadované normy.

dítě na skluzavce

Kolik jich máme v nabídce?
Celkový počet hřišť, které máme v nabídce, je několik desítek. Vy a vaše děti máte z čeho vybírat. Hřiště v zahradě je perfektní dárek pro každé dítě. Podpořte pohybové aktivity svých dětí, a dejte jim jeden z nejlepších dárků, které jsou k dostání. Neoplývejte penězi na hračky, ale věnujte jim něco, co jim pomůže se rozvíjet. Co je lepšího než dárek, který bude mít dítě rádo? Děti si procvičí stabilitu, užijí si spoustu legrace, a o to přece jde. Dopřejte jim pohyb, zábavu a dovádění na čerstvém vzduchu přímo u vás na zahradě.
Najdete u nás i dětské domečky, které mohou vkusně a prakticky doplnit hřiště.