Nejen na víkend, ale napořád

Najít levné bydlení, které bude splňovat náročné požadavky moderní doby, není snadné. Většinou váš výběr dopadne tak, že na dům vám finanční prostředky nevystačí a vy si musíte zvolit bydlení v nehezkém bytě na sídlišti, kde máte k dispozici pouze jednu místnost. Ale jak situaci vyřešíte, až si budete chtít založit rodinu? Opravdu myslíte, že vám bude jedna místnost stačit? Nebylo by vhodnější mít prostornou obytnou zónu s jídelním koutem, kuchyňskou linkou, obývacím pokojem a k tomu ještě vlastní ložnici a pokoj pro děti? To vše na vaší vlastní zahradě, kde si budou děti hrát a vy přitom můžete popíjet kávu na prostorné terase?

Proč by to měla být nesplnitelná představa? Splníme ji!

Odpovědí jsou celoroční mobilní domy. Jejich nespornou výhodou je skutečnost, že vám poskytnou plnohodnotné bydlení, které odpovídá náročným moderním trendům, přitom za zlomek ceny zděných staveb. A jak s nimi můžete ušetřit ještě více? No přeci při koupi pozemku! Mobilní dům můžete umístit na jakémkoliv pozemku, i když je vedený jen jako zahrada a v katastru označený jako trvalý travní porost. Takové pozemky jsou ke koupi i ve velmi atraktivních lokalitách a přitom se nabízejí za nižší částky než stavební pozemky. A připojení na inženýrské sítě a zbudování vlastní studny nebo septiku, už dnes přeci není žádnou překážkou.

Výhody mobilních domů jsou nesporné:

o bydlení za malý peníz
o nemusíte vlastnit stavební pozemek
o bydlíte rychle
o máte nízké náklady na provoz
o získáte komfortní a moderní interiér

U každé novinky je potřeba nějaký čas, než se dostane do širšího povědomí veřejnosti. O budoucnost mobilních domů však nemáme žádné obavy. Zkušenosti z ostatních zemí jen potvrzují, že se jedná o velmi oblíbený typ bydlení, které si zaslouží i vaši pozornost. Přijďte si je prohlédnout osobně!