Každý si pamatujeme na naše první auto, které jsme si pořídili. Pravděpodobně to bylo auto z bazaru nebo od někoho známého, protože kdo by v osmnácti, dvaceti letech měl na nové auto. K prvnímu autu mámě jistě plno vzpomínek, ale málokdo si ho nechá po celý život. Většinou poslouží na první zkušenosti po získání řidičského průkazu a časem ho vyměníme buď za nový vůz nebo opět za nějaký ojetý.

První auto ale není první dopravní prostředek, ve kterém se vozíme. Tím prvním je přece dětský kočárek a nevybíráme si ho sami, ale vybírají nám ho rodiče.

rodina

Dětský kočárek slouží k tomu, abychom mohli s dítětem na procházky, aby dítě bylo na čerstvém vzduchu, což je většinou nejlepší uspávací prostředek a nejmenší miminka v kočárku spokojeně spinkají i na dlouhých výletech. Ve věku, kdy už děti umí trochu chodit je kočárek jen pro chvíle, kdy se dítě venku unaví a abychom ho nemuseli nosit, když už není zrovna lehký drobeček, tak využijeme přepravu v kočárku. Ale i větší děti si rády v kočárku pospí. Jste-li nastávající rodiče a hledáte-li kočárek, který by splňoval všechny vaše požadavky, určitě nepřehlédněte kočárek Kunert Lavado. Nabízí kvalitní kočárky v mnoha verzích a barevných kombinacích, takže si určitě vyberete ten správný pro vaše miminko.

kočárek

Koupě kočárku není o nic jednodušší než koupě prvního auta. Nemáte zkušenosti a nevíte, jak často budete s miminkem jezdit ven, jak bude celý váš den a život s miminkem vypadat, vždyť se rodiči teprve stanete. Ale jistě vám dobře poradí vaši rodiče, čili nastávající babička a dědeček, nebo si nechejte poradit i přímo v obchodě. Dobré je si kočárek vyzkoušet, jestli má dost vysoko madla, jestli se pohodlně skládá do auta, jestli se z něho dobře vytahuje tzv. vajíčko, čili sedačka do auta apod.

V podstatě je jedno, bude-li kočárek modrý nebo červený, ale musí být pohodlný pro vaše miminko.

About

administrator